/

Bezpieczeństwo i renoma

Zaopatrujemy klientów w profesjonalne maszyny niezbędne na liniach produkcyjnych i w zakładach przemysłowych. Poniżej prezentujemy gilotyny i ręczne nożyce hydrauliczne. Służą one do precyzyjnego przecinania blach. Jest to proces wymagający nie tylko fachowych umiejętności, ale również niezawodnego sprzętu. Praca z gilotyną jest potencjalnie niebezpieczna, dlatego trzeba postawić na maszyny od renomowanych producentów, które łatwo obsługiwać, mają odpowiednie parametry, ostrza i wszystkie wymagane zabezpieczenia.

Maszyny ręczne

Oferujemy ręczne nożyce hydrauliczne w kilku rozmiarach. Można wybierać spośród modeli o różnych długości ostrzy, wadze i wymiarach. Różnią się też grubością, wymiarem i średnicą ciętych materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy klient znajdzie produkt idealnie dopasowany do potrzeb materiałów, które obrabia. Nożyce z naszego sklepu charakteryzują się solidną konstrukcją. Jest to niezwykle istotne, jako że warunkiem precyzyjnego pocięcia blachy jest stabilne ustawienie maszyny. Uchwyt jest zabezpieczony gumą, co ułatwia manualną obsługę maszyny.

Gilotyny hydrauliczne

Do obrabiania większej liczby blach, warto zaopatrzyć się w gilotyny hydrauliczne. Pozwalają na cięcie materiałów w trzech trybach: ręcznym, automatycznym pojedynczym i automatycznym seryjnym. Maszyna idealnie nadaje się do produkcji seryjnej, gdyż posiada licznik cięć. Ponadto, jest wyposażona w sterownik CNC, regulację szczeliny i cały komplet noży o różnych wielkościach, podświetlaną linię cięcia, pedał sterowania, tylny zderzak napędzany silnikiem elektrycznym, hydrauliczne dociski blachy na całej długości cięcia.

Łatwa obsługa

Wszystkie gilotyny hydrauliczne i ręczne nożyce posiadają deklarację zgodności EC. Oznacza to, że spełniają wymogi dyrektyw Unii Europejskiej i są dopuszczone do sprzedaży i użytkowania. Do każdego produktu dołączamy instrukcję obsługi w języku polskim. Dodatkowo nasz zespół służy radą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

1 2
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook