/

Profesjonalny sprzęt w dobrej cenie

Kierujemy ofertę do firm i zakładów przemysłowych, które kompletują sprzęt niezbędny do pracy na linii produkcyjnej w przystępnej cenie. Są to m.in. prasy krawędziowe hydrauliczne. Służą do zgniatania elementów zbudowanych z twardych, wytrzymałych materiałów. Niezależnie od tego, jak odporny jest rodzaj metalu, z którym się pracuje – za pomocą naszych maszyn, fachowcy formują go do swoich potrzeb. Zazwyczaj prasy krawędziowe hydrauliczne są wykorzystywane przy obróbce elementów blaszanych. Podczas przygotowywania ich, nadaje im się odpowiedni kształt, jednocześnie nie powodując zniszczeń mechanicznych.

Jakość i bezpieczeństwo

Prasy krawędziowe hydrauliczne muszą działać z najwyższą precyzją, nie tylko dlatego, że od nich zależy ostateczny kształt wytwarzanego przedmiotu. Są to również potencjalnie niebezpieczne maszyny. Warto wybrać sprzęt od sprawdzonych producentów posiadający odpowiednie zabezpieczenia i certyfikaty poświadczające przejście testów bezpieczeństwa i wytrzymałościowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają te wymagania.

Różnorodna oferta

Proponujemy szeroki wybór pras krawędziowych hydraulicznych, tak aby każdy zakład przemysłowy mógł znaleźć maszynę idealnie odpowiadającą ich potrzebom. Przykładowe parametry to 250 ton x 3200 mm, 40 ton x 1000 mm, 63 tony x 2000 mm. Sprzedawany przez nas sprzęt charakteryzuje się prostą, intuicyjną obsługą, przy jednoczesnym zapewnieniu zaawansowanych funkcji. Może pracować w trzech trybach: ręcznym, automatycznym pojedynczym i automatycznym seryjnym. Sterowniki kontrolują zderzaki tylne i belki gnące. W zależności od rodzaju i wielkości blachy, można wybrać różne programy – jest ich aż do 40.

Wyposażenie

Klienci zaopatrujący się u nas w prasy krawędziowe hydrauliczne, otrzymują cały zestaw. W jego skład wchodzą m.in. osłony bezpieczeństwa, pedał sterowania, zderzaki napędzane silnikiem elektrycznym, komplety stempli i matryce. Załączamy też deklarację zgodności EC oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

1 2
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook